Servicecenter
Telefon: 0243-740 00 (8-16.30 måndag-fredag)
Besök: Stadshuset, Röda vägen 50 (8-16 måndag-fredag)
Post: Borlänge kommun, 781 81 Borlänge
Dela sidan på sociala medier

Personal

Jenny Strömvall-Sundberg
Tillförordnad chef
jenny.sundberg@borlange.se
Telefon 0243 642 20

Jessica Hammar Berg
Danspedagog
jessica.berg@borlange.se
Telefon 0243 737 27

Isabell Vikström
Bildpedagog
isabell.vikstrom@borlange.se

Isabella R. Sundin (Tjänstledig)
Danspedagog
isabella.sundin@borlange.se

Jobs Sara Thiele
Kulturpedagog
sara.thiele@borlange.se
Telefon 0243 744 71

Malin Andersson
Musikpedagog
malin.andersson4@borlange.se
Telefon 0243 737 30

Malin Eriksson
Teaterpedagog
malin.eriksson3@borlange.se
Telefon 0243 647 47

Therése Dahlrot Haddad
Teaterpedagog
therese.haddad@borlange.se
Telefon 0243 737 27

Åsa Backéus
Dramapedagog
asa.backeus@borlange.se  
Telefon 0243 737 06                           

Sidan senast uppdaterad